wtorek, 8 października 2013

Do czytania na weekend

...książkę podróżniczą. Lekką i przyjemną, pełną pozytywnych wrażeń w sam raz na weekend. Poza tym w moim mieście właśnie dziś zaczyna się Festiwal Przygody "Wanoga", więc aby pozostać  w tych klimatach, dziś właśnie ta książka. Recenzja tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz