Jako że wczoraj nie było dzikiej fazy natarcia ćwiczeń, dziś powinna
być. Już wczoraj sobie zaplanowałam ćwiczenia, ale nie poćwiczyłam, dziś
natomiast może mi nie starczyć czasu. Jutro na szczęście jest wolny
dzień, a przede mną długi weekend, więc jest szansa.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz