środa, 24 lipca 2013

Środa treningowa

Dzisiaj jestem z siebie zadowolona. Co prawda do pracy pojechałam samochodem - rano to jednak najszybsza i najwygodniejsza opcja - nie wpadam do pracy spocona, przeładowana itp. Znowu co prawda wyszłam bez śniadania, ale zjadłam zaraz po przyjściu do pracy. Później lekki obiadek, spacer i trening!

JEDZENIE
Śniadanie: bułka pszenna z pasztetem z papryką, kawa z mlekiem i kostką cukru.

Przekąska: odrobina sernika na zimno mamy z galaretką, malinami i porzeczkami oraz kruchymi pełnoziarnistymi ciasteczkami z miodem (później zjadłam drugą porcję).

II śniadanie/lunch: 2 ogórki gruntowe, 1 pomidor z ogródka, 3 plasterki szynki, 3 cienkie kabanosy, kawałek sera pleśniowego, bułka pszenna, herbata z 2 kostkami cukru (kostki są mniejsze niż normalnie, bo to cukier brydż)

Przekąska: czekolada Milka łaciata, borówki amerykańskie.

Obiad: botwinka

Na kolacje pewnie kolba kukurydzy.

ĆWICZENIA
Total fitness Ewa Chodakowska & Shape 5 zestawów ćwiczeń po 3 ćwiczenia powtórzone w 3 seriach. Razem: 15 ćwiczeń x 3 serie. Daje w kość, a właściwie w mięśnie. Po 4 zestawie ćwiczeń niespodzianka ;) Prawie dałam radę wykonać wszystkie ćwiczenia razem z trenerem - kilka razy nie dociągnęłam ćwiczenia do końca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz