poniedziałek, 8 lipca 2013

Dzień XVII - 17 czerwca

Dziś czułam wczorajszego kite'a. Zakwasy! Wieczorem trochę pokicałam po łące, zbierając poziomki.

JEDZENIE

I śniadanie: 1/2 bułki z serem, pomidorem i majonezem.

II śniadanie: 1/2 bułki z serem, pomidorem i majonezem (to się nazywa urozmaicenie ;)).

W międzyczasie kawa z mlekiem i odrobiną cukru.

Obiad: ryż biały z mięsem z udek kurczaka i papryką żółtą i czerwoną z sosie pomidorowym.

Do picia: herbata owocowa, woda

Kolacja: pieczywo chleb drwalski, kabanosy francuskie, papryczki słodkie nadziewane serem, salami węgierska, herbata owocowa, piwo w ilościach niewielkich.

Przekąska do filmu: plaster ananasa, poziomki.

ĆWICZENIA
No nie poćwiczyłam, ale jutro zamierzam zrobić jakieś Ewki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz