JEDZENIE
Chwila na odświeżenie pamięci...
Śniadanie: 2 kromki chleba home made, szynka, ser, warzywa: papryka,
rzodkiewki (ostatnio bardzo mi smakują), pomidor z oliwą z oliwek.
Na obiad zupa kapuśniak własnej roboty oraz frytki (ble! spiekły się),
młody zielony groszek i... rzodkiewki z jogurtem naturalnym.
Przekąska: banan
Przekąska II: tort truskawkowy fit (Zuzia robiła)
Wieczorem na kolację: 2 kromki chleba śródziemnomorskiego, pasta z jajka
i tuńczyka z czarnymi oliwkami i majonezem a la sos tatarski oraz
jogurtem naturalnym. Piwo ciemne 400 ml.
ĆWICZENIA
Z ćwiczeniami kiszka i już mnie to wkurza. Cały dzień latałam: badanie
krwi, odkurzanie samochodu, przygotowanie umowy, zakupy, pies, obiad,
spotkanie z kumpelą x2, urodzinowa kawa i wieczorne
urodziny-niespodzianka (dużo spotkań, latania tu i tam). W ramach ruchu
odkurzyłam całe mieszkanie bardzo dokładnie i zmyłam podłogi.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz