poniedziałek, 8 lipca 2013

Dzień XIV - 14 czerwca

JEDZENIE
Chwila na odświeżenie pamięci...

Śniadanie: 2 kromki chleba home made, szynka, ser, warzywa: papryka, rzodkiewki (ostatnio bardzo mi smakują), pomidor z oliwą z oliwek.

Na obiad zupa kapuśniak własnej roboty oraz frytki (ble! spiekły się), młody zielony groszek i... rzodkiewki z jogurtem naturalnym.

Przekąska: banan
Przekąska II: tort truskawkowy fit (Zuzia robiła)

Wieczorem na kolację: 2 kromki chleba śródziemnomorskiego, pasta z jajka i tuńczyka z czarnymi oliwkami i majonezem a la sos tatarski oraz jogurtem naturalnym. Piwo ciemne 400 ml.

ĆWICZENIA
Z ćwiczeniami kiszka i już mnie to wkurza. Cały dzień latałam: badanie krwi, odkurzanie samochodu, przygotowanie umowy, zakupy, pies, obiad, spotkanie z kumpelą x2, urodzinowa kawa i wieczorne urodziny-niespodzianka (dużo spotkań, latania tu i tam). W ramach ruchu odkurzyłam całe mieszkanie bardzo dokładnie i zmyłam podłogi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz