Słabo u mnie dziś z ćwiczeniami, za to sporo naprawdę spacerowałam,
byłam na plaży (tam to akurat leżałam), ale teraz padam. Ćwiczeń
niestety nie zrobiłam, ale jutro już na pewno!
JEDZENIE
Śniadanie: owsianka na mleku z syropem z agawy, bananem i rodzynkami
Przekąski w ciągu dnia: 2 kawałki bezowego tortu (sama robiłam) z truskawkami i borówkami amerykańskimi
Obiad: odrobina makaronu z sosem pomidorowym i mięsem mielonym (od mamy)
Kolacja: 1/2 pizzy kupionej i popitej 1,5 kufla piwa... wiem, jest źle.
ĆWICZENIA
Spacerowanie i plażowanie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz