poniedziałek, 7 października 2013

Wtorek 24 września

Jako że powstał nowy blog (zadaniowy ze względu na kurs, no nieważne), a z tego nie chcę zrezygnować, tu zamieszczam symultanicznie to, co pojawia się tam. Z małym poślizgiem od początku.

A zatem:

Wyzwanie: przebiec 10 km w ramach Biegu Niepodległości w Gdyni.
Faza wyjściowa: nie biegam, czasem ćwiczę i jeżdżę rowerem.
Czas na przygotowanie: 48 dni.
Start: 24 września 2013 r.
Realizacja wyzwania: 11 listopada 2013 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz