Chciałam wrzucić post wcześniej, a dokładnie w czwartek ok. godz. 13:00,
kiedy to ogłoszono, że laureatką Literakiej Nagrody Nobla została moja
ulubiona pisarka Kanadyjka Alice Munro. Z tej okazji na blogu do
przeczytania dwie moje recenzje jej książek:


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz