Dziś polecam reportaż Angeliki Kuźniak „Papusza”, wyd. Czarne, Wołowiec 2013
Przyznam,
że dawno książka tak mnie nie porwała. I do tego książka będąca rzetelnym
reportażem, jak wstążkami warkocz przeplatana listami, wypowiedziami
uczestników wydarzeń, wierszami (gilami),
zdjęciami taborowego życia, rękopisów oraz samej Papuszy. Ciąg dalszy recenzji
A także książkę Sylwii Chutnik, która nie tak dawno trafiła w moje ręce „Mama ma zawsze rację”. Zbiór felietonów, który adresowany jest –
co wynika z okładki – do każdej pani domu, w istocie powinien zostać
przeczytany przez każdego. Więcej

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz