wtorek, 22 października 2013

Czwartek

W czwartek tańce zaliczone: rumba i bachata. Oprócz tego innych ćwiczeń brak. Jakoś bieganie to mi w ogóle nie po drodze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz