niedziela, 7 lipca 2013

Dzień I - 1 czerwca



JEDZENIE
Owsianka na wodzie i mleku z płatków górskich z rodzynkami i orzechami włoskimi - do tego świeże morele - mają tylko 47 kcal w 100 g.

Jako przekąskę wciągnęłyśmy pycha koktajl truskawkowo-bananowy na bazie maślanki posypany borówkami amerykańskimi.


Dalej mniamniuśny obiad zrobiony razem :-) Zielona fasolka, pomidor, sałata (jednak wolę lodową), makaron pełnoziarnisty i pierś z kurczaka.

A na koniec dnia w moim przypadku przekąska bardziej bogata niż polecana, ale za to bez kolacji.
No a wieczorem... jednak u sąsiadów nie skończyło się tylko na zielonej herbacie - zjadłam 2 orzechy nerkowca, 5 M&Msów, 2 kawałki świeżego ananasa i wypiłam jakieś 150 ml ice tea - była mega za słodka!

ĆWICZENIA
rozgrzewka + kolejne serie ćwiczeń z książki Ewy + 20-minutowy wieczorny spacer z psem (trochę mnie zdenerwował)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz